СТИЛ И УБАВИНА

Уживајте во стил и убавина со модерната серија кремасти гелови за туширање Stilena! Тие даруваат богатство од емоции и неповторлива грижа преку освојувачки и разнообразни мириси и мека крем формула, збогатена со екстракти корисни за кожата. Обемната пена во комбинација со состојки кои омекнуваат нежно го мијат телото, а стилните мириси ќе го разгалат и нај пребирливиот вкус!

STILENA Wild Orchid

Угаждам телото и сетилата со богата пена и неодолива арома на гел за туширање STILENA Wild Orchid. Со деликатна формула за крем, збогатена со екстракт од ylang-ylang и пачули, и сензуална арома на орхидејата која ги насладува сетилата.

Пакување:
400ml

Наменет за:
• честа употреба

STILENA Vanilla Mood

Дајте му на телото и сетилата сензуалното задоволство со меката пена и примамливата арома на гела за туширање STILENA Vanilla Mood. Со мека крем формула, збогатена со млечни протеини, екстракт од пачули и нежна арома на ванила која ги заведува чувствата.

Пакување:
400ml

Наменет за:
• честа употреба

STILENA Delicate Flowers

Го прегрнува телото и сетивата со фина пена и нежна свежина. Со мека формула на крем, збогатена со екстракт од Алое Вера, и нежен мирис на цвеќа. STILENA Delicate Flowers – неповторлива нежност и релаксација.

Пакување:
400ml

Наменет за:
• честа употреба

STILENA Cotton Freshness

Освежете го вашето тело и сетила со богата пена и волшебна арома на Стилена гел за памучна свежина. STILENA Cotton Freshness. Со густа крем формула, збогатена со свилени протеини и морски минерали, и  мека како памук мирис.

Пакување:
400ml

Наменет за:
• честа употреба